Promocja produktu

Szkolenia edukacyjne dla firm i instytucji

Testy sprzętu

Zarówno szkolenia, prelekcje podróżnicze jak i warsztaty przeze mnie organizowane wpisują się w szeroko pojętą, interdyscyplinarną edukację. Prawa fizyki, geografia, meteorologia, astronomia i wiele innych dziedzin nauki podczas warsztatów i prelekcji tworzą bardzo interesującą kombinację która zaciekawia światem, oraz inspiruje do rozwijania własnych pasji.

Zapewnij swoim pracownikom Work life balace


Profesjonalna praca z grupami


+ możliwość realizacji szkoleń w terenie

Promocja sprzetu

Przez ponad 20 lat podróżowania, podczas wielu ekspedycji zdobyłem bardzo szerokie doświadczenie którym chętnie się dzielę. Różne ekipy i wyprawy korzystają z mojego doradztwa w zakresie doboru trasy, sprzętu, diety i sposobu przygotowań. Wiele z pozoru nieistotnych drobiazgów może sprawić że wyjazd który miał być przygodą życia zamieni się w koszmar. Szkolenie może obejmować przygotowanie konkretnej grupy osób do jakiegoś wyjazdu, albo do poradzenia sobie w konkretnym środowisku.

Profesjonalizm


Wiedza oparta na doświadczeniu


Szeroki zakres szkoleń


+ możliwość szkoleń w terenie

Konsultacje creatywne

Z działalności podróżniczej powstają opowieści ale także zdjęcia i materiał filmowy. Możliwość prezentacji historii graficznych w umówionej przestrzeni, szkole czy instytucji to znakomita forma edukacji i zainteresowania audytorium podróżami . To może być znakomity sposób na zaciekawienie widzów otaczającym światem.

Zapewnij swoim pracownikom Work life balace


Profesjonalna praca z grupami


+ możliwość realizacji szkoleń w terenie

Potrzebujesz wiecej informacji?

Quisque eleifend enim sit amet ex maximus molestie. Morbi erat dolor, condimentum vel odio. Pretium viverra libero. Morbi viverra nisi aliquam nunc facilisis viverra.

Zobacz jak to wyglądało dotychczas

Fusce vel ligula quis elit placerat semper. Praesent dui lacus, mollis sit amet rutrum vel. u003cbru003eConvallis vitae leo, etiam feugiat nec neque vitae ullamcorper.