O mnie
Kontakt

AUTOR


NAPISZ WIADOMOŚĆ


Rafał Król
Polska | Gdynia

Rafał Król

Nazywam się Rafał Król. Od ponad 20 lat eksploruję świat. Ekspedycje które zrealizowałem wymagały ode mnie różnych umiejętności, rozmaitych środków transportu oraz używania bardzo zróżnicowanego sprzętu. Często, aby zrealizować wyprawę musiałem przerabiać istniejący sprzęt lub konstruować zupełnie nowy.

Od wielu lat testuję sprzęt i wypróbowuję nowe technologie dla wiodących producentów. Testy w trudnych warunkach są dla firm które pragną rozwijać swoje produkty najlepszym poligonem doświadczalnym. Często pozwalają też lepiej określić grupę docelową i znacznie poprawić sprzedaż.
Z moich relacji z ekspedycji, artykułów poradnikowych i testów od lat korzystają czasopisma, portale internetowe i stacje radiowe.

Zróżnicowane ekspedycje wymagały nierzadko wdrożenia specjalnych procedur bezpieczeństwa i bardzo specjalistycznych treningów. Obecnie chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i zdobytymi umiejętnościami ze wszystkimi chętnymi. Dla osób które marzą o bezpiecznym realizowaniu własnych podróży organizuję szkolenia, dla młodzieży szkolnej, studentów i osób ciekawych świata prelekcje podróżnicze, a dla wszystkich chętnych warsztaty które w praktyczny sposób łączą umiejętności podróżnicze z codziennym bezpieczeństwem. Zarówno szkolenia, prelekcje jak i warsztaty wpisują się w szeroko pojętą edukację i sprzyjają poprawie bezpieczeństwa.

Zapraszam Państwa do współpracy!
Rafał Król

FORMULARZ KONTAKTOWY